Tribecca Dresser
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Wood |
Tribecca Nightstand
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Wood |
Tribecca Panel Arch
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Wood |
Tribecca Panel Bed
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Wood |
Uttermost Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Green, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Venice Rectangular Dining Table
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Wood |
Vineyard Haven Bedroom Wardrobe
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Vineyard Haven Mirror
| Dimensions | 1 × 36 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Black, Bronze |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Walnut Grove Recliner
| Dimensions | 38 × 26.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |
Walnut Grove Slipper Chair
| Dimensions | 31.5 × 25.5 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Weaver Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Weaver Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Weaver Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Winesburg Round Table Top 4242B112
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Wing Chair 083610BD
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 43 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |














