Jacobsen Accent Chair, Denim
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Detail Color | Denim |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Jacobsen |
| Features | Fabric |
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Detail Color | Denim |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Jacobsen |
| Features | Fabric |