Corsica Executive Desk
| Weight | 357.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 73.25 × 31 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Brown |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica |
| Features | Storage |
| Weight | 357.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 73.25 × 31 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Brown |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica |
| Features | Storage |