Score Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Score |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Sky Fabric Loveseat
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Sky Fabric Loveseat
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 64 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Sky Fabric Loveseat
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Stella Fabric Loveseat
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 55 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Stella |
| Features | Fabric |
Strait Fabric Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Strait |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |








