Junie Swivel Chair
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Junie |
| Features | Swivel |
Mist Swivel Chair
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 29 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Mist |
| Features | Swivel |
Narrows Swivel Chair
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 37 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Narrows |
| Features | Swivel |


