
Elite Left-Hand Facing Manual Recliner with Wedge Arm
Call for Price
Rhodes Sectional
Call for Price
Dwyer Headboard – Full / 801 Coast
"*" indicates required fields
Description
Solid maple gets a modern update in the Dwyer Bed. Its frame-and-panel headboard and footboard create a contemporary silhouette. Select headboard sizes are available with Express Ship in your choice of Origins by Stickley finish.
Additional information
| Dimensions | 2 × 58.5 × 55 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Origins By Stickley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dwyer Bed – Complete Bed / Full / 800 Clay
Dwyer Bed – Complete Bed / Full / 801 Coast
Dwyer Bed – Complete Bed / Full / 802 Bay
Dwyer Bed – Complete Bed / Full / 803 Bluff
Dwyer Bed – Complete Bed / Full / 804 Ember
Dwyer Bed – Complete Bed / Full / 805 Dune
Dwyer Bed – Complete Bed / Full / 806 Mist
Dwyer Bed – Complete Bed / Full / 807 Harvest
Related products
Gable Road Round End Table
| Dimensions | 22 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Little Treasures Small Bookcase
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.