Back to products

Stressless® Fiona Wood C12
Call for Price
Gable Road Headboard – Queen / 808 Russet
"*" indicates required fields
Description
Traditional Shaker style is reimagined in the Gable Road Bed. A frame-and-panel headboard makes a simple yet beautiful statement. Select headboard sizes are available with Express Ship in your choice of Origins by Stickley finish.
Additional information
| Dimensions | 3.75 × 68 × 55 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Origins By Stickley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dwyer Bunk Bed Set – Complete Bed / Twin / 800 Clay
Gable Road Bed – Complete Bed / Full / 800 Clay
Gable Road Bed – Complete Bed / Full / 801 Coast
Gable Road Bed – Complete Bed / Full / 802 Bay
Gable Road Bed – Complete Bed / Full / 803 Bluff
Gable Road Bed – Complete Bed / Full / 804 Ember
Gable Road Bed – Complete Bed / Full / 805 Dune
Gable Road Bed – Complete Bed / Full / 806 Mist
Related products
Chenango Round Side Table
Little Treasures Small Bookcase
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Etagere Bookcase
| Dimensions | 15 × 30 × 76 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.