Today’s Hours Getting Hours
Mirror
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of solid pine | Yes |
|---|---|
| Framed, beveled-edge mirror | Yes |
| Attaches to dresser with included bolts and two upright support rails | Yes |
| Dimensions | 39.00″W X 01.75″D X 42.75″H |
| Weight | 0.00 lbs |
Additional information
| Weight | 30.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 39 × 42.75 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cascade Upholstered Curved Back Side Chair
| Brand | Riverside Furniture |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Polyester, Upholstered, Wood |
| Style | Farmhouse |
Osborne 30in Nesting Desk
Osborne 7-drawer Dresser
| Brand | Riverside Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Coastal, Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.