Today’s Hours Getting Hours
Ladder Back Side Chair Dark Oak Finish
Call for Price
Jefferson Exec Chair Burnished Walnut
Call for Price
Mirror
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of select hardwood solids and random matched oak veneer | Yes |
|---|---|
| Framed, beveled-edge mirror | Yes |
| Attaches to dresser with included bolts and two upright support rails | Yes |
| Dimensions | 42.00″W X 02.12″D X 46.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
Additional information
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.12 × 42 × 46 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Dark Cabernet |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Lydia |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Osborne 30in Nesting Desk
Sophie Upholstered Counter Stool
| Brand | Riverside Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Oak Veneer, Wood |
| Style | Farmhouse |
Osborne 7-drawer Dresser
| Brand | Riverside Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Coastal, Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.