Rhonda Round Leather Ottoman
Call for Price
Dimitri STOOLS 44264-26WE/1B2546
Call for Price
899-167 – Maison ’47 Upholstered Low Hb Low Fb Panel Bed – Cal King 6/0
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Bed slats provided by Century |
| Volume | 37 cft |
| Weight | 261 lb |
| Leather | 84 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 5.00 yrd |
Additional information
| Weight | 261 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 92.5 × 81.5 × 54 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Bed Size | California King |
| Collection | Low |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.