L539-28 Piccata Corner Chair
Call for Price

Bennington PUB TABLES 50660-36/56+90865/96
Call for Price
C19-146 – Corso Bed With Uph Headboard – King Size 6/6
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Bed slats provided by Century |
| Volume | 36 cft |
| Weight | 332 lb |
| Cartons | 2 |
| Leather | 69 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 4.50 yrd |
Additional information
| Weight | 332 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.5 × 82.75 × 68.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Corso |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.