C6C-145 – Aria Bed – Queen 5/0 – Brownstone/Oxford White
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Beech Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | C6C SPECIAL COMBO FINISH: Case & Overlay panels: Brownstone – Background panel: Oxford WhiteBed slats provided by Century |
| Volume | 30 cft |
| Weight | 306 lb |
| Cartons | 3 |
Additional information
| Weight | 306 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.5 × 64.25 × 70.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Aria |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.