CT5017-FG-PN - Newport End Table-French Grey/Peninsula
Call for Price
CT5015-SD - Charleston Small Nightstand-Sand
Call for Price
C69-221 – Aria Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Metal, Beech Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Drawer combination ONLYSingle soft-close drawer with polished nickel finish hardware above open shelfPolished stainless steel frame |
| Volume | 12 cft |
| Weight | 85 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 28 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Aria |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.