Hudson Valley Two-Door Hutch
Call for Price
CA9-531 - Cadence Sweep Dining Chair
Call for Price
Halston Bed -Special Order
The elegant Halston Bed features a winged button-tufted frame and is finished with a delicate nail head trim.
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Images shown do not necessarily reflect available upholstery options. Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to choose from over 400 fabric options to make this item yours. Available in Queen 71x87x60 and King 87x87x62 | Yes |
|---|---|
| Queen | 71W X 87D X 60H |
| King | 87W X 87D X 62H |
Additional information
| Dimensions | 89 × 87 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Halston |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.