
Stressless® Stella C22
Call for Price
CBA-221-V2 - Monterey Demilune Nightstand - Hawthorne Dark
Call for Price
Panache Bed -Special Order
"*" indicates required fields
Description
Welcome cool composure into your bedroom with the Panache Bed, featuring an upholstered button-tufted frame edged with a stunningly graceful nail head trim.
Product Details
| Images shown do not necessarily reflect available upholstery options. Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to choose from over 400 fabric options to make this item yours. Available in Queen 65x88x60 and King 82x88x60 | Yes |
|---|---|
| Queen | 65W X 88D X 60H |
| King | 82W X 88D X 60H |
Additional information
| Dimensions | 88 × 82 × 61 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Panache |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.