Panache Bed -Special Order
Call for Price
Beckham Modular Double Chaise Sectional
Call for Price
CBA-221-V2 – Monterey Demilune Nightstand – Hawthorne Dark
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Mappa Burl Veneers |
|---|---|
| Notes | One soft-close drawer above open storage with aged bronze hardware pull |
| Volume | 19 cft |
| Weight | 112 lb |
Additional information
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 31 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Mapleton 3 Drawer Nightstand in Maple
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Maple, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |
| Finish | Cider-503 |
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.