Kelly Leather Round Ottoman
Call for Price

Button STOOLS 42460-26B/5287
Call for Price
70C-203 – Mesa Chest – Melange/Napa Cerused
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Wire Brush Oak Veneers, Walnut Solids, Pin-Knotty Walnut Veneers, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | 70C SPECIAL FINISH: Case finish: Melange with Top & Drawers finish: Napa – cerusedFour drawers. Top drawer with center partition.Tip restraint included |
| Volume | 31 cft |
| Weight | 254 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 254 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 50 × 36.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Bedroom 6 Drawer Chest
Maidstone Tall Chest
| Dimensions | 21 × 42 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.