B2W-705 – Elliott Three Drawer Chest – White Rustic
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | **Limited Quantities Available**B2W White RusticThree soft-close drawersTextured pewter metal base and hardwareTip restraint included |
| Volume | 20 cft |
| Weight | 174 lb |
Additional information
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 36 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.