David Pecan Leather Sofa
Call for Price
Monogram Walnut 6/6 Ashburn Slat Bed - Complete
Call for Price
Farmhouse Chic Collection – Sliding Door Chest in Bourbon
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Farmhouse Chic Bedroom |
|---|---|
| Suite | Chests |
| Categories | Bedroom |
| Type | Chest, Chests and Dressers |
| Width | 44.0 |
| Depth | 48.0 |
| Height | 56.0 |
| Number of Drawers | 4 |
| Number of Shelves | 2 |
| Additional Information | The Bedroom Collection is a pre-finished, quick ship collection available to ship in 30 days or less! Contact a local dealer to learn more. |
Additional information
| Dimensions | 48 × 44 × 56 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Farmhouse Chic Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern Bedroom 6 Drawer Chest
Berkshire Penley Drawer Chest
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.