
Leighton Power Reclining Loveseat with Power Headrest
Call for Price

Stressless® Bay Home Office Low Back
Call for Price
Gable Road Tall Chest – 805 Dune / 03 Nickel Knob
"*" indicates required fields
Description
Make the most of a smaller space with the Dwyer Tall Chest. Five drawers with undermount drawer slides provide plenty of storage, and a bottom dust panel and smooth UV-cured interiors are thoughtful details on a piece that looks beautiful in any Origins by Stickley finish. Available with Express Ship in your choice of Origins by Stickley finish and hardware.
Additional information
| Dimensions | 20 × 38 × 54 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Origins By Stickley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dwyer Bunk Bed Set – Complete Bed / Twin / 800 Clay
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 800 Clay
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 801 Coast
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 802 Bay
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 803 Bluff
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 804 Ember
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 805 Dune
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 806 Mist
Related products
Americana Modern Bedroom 6 Drawer Chest
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Maidstone Tall Chest
| Dimensions | 21 × 42 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.