Industrial 96" Console W/ 4 Doors
Call for Price
Sofa Table W/3 Stools
$1,724.00 Original price was: $1,724.00.$1,148.99Current price is: $1,148.99.
Keaton Chest
"*" indicates required fields
Description
Aged to perfection with a rubbed natural finish, this classic reclaimed pine chest boasts clipped corners accented with fluting and ending in tapered legs. Classic rosette pulls ornament the drawers.
Product Details
| Item Weight | 72 |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Pine |
| Dimensions | W:39.5 x D:17.5 x H:33.5 |
Additional information
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 39.5 × 33.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Keaton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Mapleton 6-Drawer Chest
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Transitional |
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.