West Fork Parks Dresser
Call for Price
West Fork Canton Panel Queen Bed Complete
Call for Price
West Fork Greer Chest
"*" indicates required fields
Description
Greer chest is beautifully designed with slatted shelf on the bottom and eight drawers for storage. Adjustable levelers and bottom drawer is Cedar lined and perfect for any room in the home.
Product Details
| Type: Drawer Chest | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 20 × 40 × 60 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Rustic |
| Collection | West Fork |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
West Fork Bailey Coffee Table
West Fork Bailey End Table
West Fork Norris Chest
West Fork Parks Dresser
West Fork Parks Mirror
Related products
Mapleton 6-Drawer Chest
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Transitional |
Acquisitions Brimley Map Drawer Bachelor’s Chest – Raven Finish
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.