156 C Halo Ottoman
Call for Price
Carmen 328 Power Headrest Deep Seat RSF Recliner
Call for Price
339-205 – Tribeca Dresser
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids, American Walnut Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Drawer combination ONLY.Eight drawers with His jewelry tray in top right drawer and Her jewelry tray in top left drawer.Tip restraint included |
| Volume | 52 cft |
| Weight | 251 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 251 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 65.5 × 40.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Tribeca |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.