Garner Leather Barrel Swivel Chair
Call for Price
Carmen 328 Power Headrest Deep Seat LSF Recliner
Call for Price
339-204 – Tribeca Bachelor Chest
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids, American Walnut Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Drawer combination ONLY.Three drawers.Tip restraint included |
| Volume | 34 cft |
| Weight | 177 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 46.5 × 37.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Tribeca |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
339-125 – Tribeca Uph Tall Hb (Block) Bed – Queen
339-125P – Tribeca Uph Tall Hb (Plain) Bed – Queen
339-126 – Tribeca Uph Tall Hb (Block) Bed – King 6/6
339-126P – Tribeca Uph Tall Hb (Plain) Bed – King
339-127 – Tribeca Uph Tall Hb (Block) Bed – Cal King 6/0
339-127P – Tribeca Uph Tall Hb (Plain) Bed – Cal King 6/0
339-203 – Tribeca Tall Drawer Chest
Related products
Americana Modern Bedroom 6 Drawer Chest
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Maidstone Tall Chest
| Dimensions | 21 × 42 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.