Kelly Leather Round Ottoman
Call for Price

Button STOOLS 42460-30B/5287
Call for Price
70C-207 – Mesa Dresser – Melange/Napa Cerused
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Wire Brush Oak Veneers, Walnut Solids, Pin-Knotty Walnut Veneers, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | 70C Special Combo finishCase finish: Melange with Top & Drawers finish: Napa – cerusedSix drawers.Tip restraint included |
| Volume | 43 cft |
| Weight | 297 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 297 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 72 × 34.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.