
Stressless® Emily Wood 3 seater (with 2 Power seats)
Call for Price
Clyde Leather Modular L-Shaped Sectional
Call for Price
CD9-201 – Yume Dresser
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Poplar Solids, Oak Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Six soft close drawers |
| Volume | 58 cft |
| Weight | 402 lb |
Additional information
| Weight | 402 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 72 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.