Vienna Upholstered Bed
Call for Price

Tacoma TABLES 50516/51+90461/87
Call for Price
AE9-210 – Brentwood Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Santos Rosewood Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**PLEASE NOTE: Not available in paint finishes. Recommended for stain finishes only. Finished four sidesSingle drawer with Dark Antique Nickel finish hardware |
| Volume | 16 cft |
| Weight | 102 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 35 × 28.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.