B2H-223 – Benton Nightstand – Brown Rustic
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | B2H Brown RusticTwo soft-close drawers with textured pewter metal base and hardwareTwo USB ports and two outlets on back of caseTip restraint included |
| Volume | 20 cft |
| Weight | 160 lb |
Additional information
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 31 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.