Ventura Colors Panel Bed
Call for Price

Dirk PUB TABLES 50734/56+90527/30
Call for Price
C49-222 – Bowery Place Two Drawer Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Drawers combination ONLYTwo drawers with polished stainless steel hardware and soft-close drawer guides below open shelf |
| Volume | 16 cft |
| Weight | 115 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 30 × 29 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bowery |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
C49-136 – Bowery Place Bed – King 6/6
C49-202 – Bowery Place Dresser
Related products
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.