C5B-224 – Casa Bella Three Drawer Nightstand – Sierra
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Inlays, Oak Veneers, Oak Solids, Mappa Burl Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | **Limited Quantities Available**C5B SierraThree soft-close drawers with gunmetal finish hardwareTip restraint included |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 179 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 36 × 32.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Casa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
C59-404 – Casa Bella Carved Credenza
C59-601 – Casa Bella Sunburst Cocktail Table
C59-621 – Casa Bella Sunburst Chairside Table
C5B-136 – Casa Bella Uph Bed – King 6/6 – Sierra
C5B-137 – Casa Bella Uph Bed – Cal King 6/0 – Sierra
C5B-156 – Casa Bella Carved Bed – King 6/6 – Sierra
C5B-205 – Casa Bella Louvered Dresser – Sierra
Related products
Mapleton 3 Drawer Nightstand in Maple
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Maple, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |
| Finish | Cider-503 |
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.