Lbw456-30 Grace Ottoman
Call for Price

Lidya TABLES 50984/56+90293/P1
Call for Price
C6C-221 – Aria Nightstand – Brownstone/Oxford White
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Metal, Beech Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | C6C SPECIAL COMBO FINISH: Case: Brownstone – Drawer: Oxford WhiteSingle soft-close drawer with polished nickel finish hardware above open shelfPolished stainless steel frame |
| Volume | 12 cft |
| Weight | 85 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 28 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Aria |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
C69-125 – Aria Upholstered Bed – Queen 5/0
C69-126 – Aria Upholstered Bed – King 6/6
C69-127 – Aria Upholstered Bed – Cal King 6/0
C69-145 – Aria Bed – Queen 5/0
C69-146 – Aria Bed – King 6/6
C69-147 – Aria Bed – Cal King Size 6/0
C69-204 – Aria Dresser
Related products
Maidstone Nightstand, Woven Jute
Surrey Hills Open Nightstand, Stone Top
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.