
Stressless® Stella C 2,5-2,5 seater
Call for Price
Beckham Thin Track Arm Modular Sofa with Ottoman
Call for Price
CBA-221M-V2 – Monterey Demilune Nightstand W/Travertine – Hawthorne Dark
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Travertine, Oak Veneers, Oak Solids, Mappa Burl Veneers |
|---|---|
| Notes | One soft-close drawer above open storage with aged bronze hardware pullLay on Travertine top |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 1 lb |
Additional information
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36.25 × 31.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.