Pillow 24x24 -Special Order
Call for Price
Clyde Leather Modular L-Shaped Sectional
Call for Price
CD9-223 – Yume Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Stone, Poplar Solids, Oak Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | PLEASE NOTE: Moca Cream marble features a primary cream-white tone, interlaced with subtle grey and light brown veining. This is a natural stone and as such there will be unique variations in |
| Volume | 16 cft |
| Weight | 137 lb |
Additional information
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 30 × 18.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Bedroom 3 Drawer Nightstand With Charging Station
Mapleton 3 Drawer Nightstand in Maple
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Maple, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |
| Finish | Cider-503 |
Avaline Carmen Three Drawer Nightstand
Griffith Park Sienna Two Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.