Dwyer Small Server - 805 Dune / 05 Nickel Square Pull
Call for Price
Apollo Flat Weave Rug 3' x 5'
Call for Price
CT6121 – Palmetto Single Drawer Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mindi Veneers, Mindi Solids, Abaca Rope |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | A light, grey wash wood frame featuring a geometric drawer front panel woven out of abaca rope with touch latch |
| Volume | 17 cft |
| Weight | 76 lb |
Additional information
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 30.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Coastal |
| Collection | Palmetto |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.