Bridgetown Warren Bedside Table
Call for Price

Henry Right-Hand Facing Recliner
Call for Price
Door Nightstand
Door Nightstand
"*" indicates required fields
SKU:
3270-3102
Category: Nightstands
Tags: Brown, Legacy Classic Furniture, Nightstands, Vintage Pine / Ironwood
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwoods And Pine Veneers | Yes |
|---|---|
| Mixed Media Adds An Eclectic Feel | Yes |
| Mineral Black Hardware | Yes |
| Width | 28 |
| Depth | 17 |
| Height | 28 |
| Finish | Vintage Pine / Ironwood |
| Fabric | N/A |
| Material | Hardwood solids and Radiata Pine Veneers (Monterey Pine) |
| Hardware | Mineral Black |
Additional information
| Dimensions | 17 × 28 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Pine / Ironwood |
| Style | Classic |
| Collection | 3270 Artisan’s Place BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bedside Chest
Door Drawer Chest
Eight Drawer Dresser
Five Drawer Chest
One Drawer Nightstand
Rectangular Mirror
Round Mirror
Related products
Maidstone Nightstand, Woven Jute
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Cherry Park Night Stand
Griffith Park Sienna Two Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.