Berkshire Glendale Uph Shelter Cal King Bed Complete
Call for Price
Berkshire Edmisten Bachelors Chest
Call for Price
Berkshire Martin Nightstand
"*" indicates required fields
Description
American Drew’s history dates all the way back to 1927. The Berkshire Collection brings this wealth of experience into a fresh expression of casual European traditional style.
Additional information
| Dimensions | 19 × 28 × 29.75 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Traditional |
| Collection | Berkshire |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Berkshire Concord Buffet
Berkshire Diamond Arm Chair
Berkshire Diamond Side Chair
Berkshire Eastbrook Panel Cal King Bed – Complete
Berkshire Eastbrook Panel King Bed Complete
Berkshire Eastbrook Panel Queen Bed Complete
Berkshire Edmisten Bachelors Chest
Berkshire Ervin Leg Table
Related products
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Modern Farmhouse Rylie Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.