Cherry Park Night Stand
$1,491.00 Original price was: $1,491.00.$928.99Current price is: $928.99.
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
$1,462.00 Original price was: $1,462.00.$978.99Current price is: $978.99.
Cherry Park Open Night Stand
"*" indicates required fields
Description
A less conventional bedside table in the Cherry Park collection is the Open Nightstand. A slightly narrower footprint makes it ideal where the space is limited or in bedrooms that call for a lighter scale. An added feature on this piece is a pull-out tray that uses a laminated top to provide a spot for hot or cold beverages.
Product Details
| Solid Wood – Made using genuine solid wood construction | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 16 × 24 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Kincaid Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Cherry Park |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Cherry Park Arm Chair Upholstered Seat
Cherry Park Drawer Chest
Cherry Park Night Stand
Cherry Park Panel King Bed – Complete
Cherry Park Portrait Mirror
Cherry Park Queen Panel Bed – Complete
Related products
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Avaline Carmen Three Drawer Nightstand
Griffith Park Sienna Two Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Modern Farmhouse Rylie Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.