Lancaster 1-Drawer Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Nightstands |
| Categories | Bedroom |
| Type | Nightstands |
| Width | 20.0 |
| Depth | 18.0 |
| Height | 25.5 |
| Number of Drawers | 1 |
| Additional Information | Bottom shelf is fixed, not adjustable |
Additional information
| Dimensions | 18 × 20 × 25.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern Bedroom 3 Drawer Nightstand With Charging Station
Surrey Hills Open Nightstand, Stone Top
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Cherry Park Night Stand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.