Escape-Coastal Living Home Collection Long Key Queen Bed
Call for Price

Arlo Fabric Recliner
Call for Price
Martine Oval Nightstand – Cherry – 90N Coventry
"*" indicates required fields
Description
A shapely addition to the bedroom, the Martine Oval Nightstand has a sophisticated mid-century presence. Smooth bullnose moldings accentuate its curves, while its floor-to-tabletop posts sit slightly forward; they bookend two side-hung, center-guided drawers with pendant pulls and an adjustable shelf that opens to the front.
Additional information
| Dimensions | 19 × 32 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Martine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Martine Pillowback Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Cottage |
Martine Skirted Chair
| Dimensions | 39 × 35 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.