Nightstand 3 Drawer
Nightstand 3 Drawer
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwoods With Acacia Veneers | Yes |
|---|---|
| Distressed Coffee Finish With Heavy Burnishing | Yes |
| Pewter Finished Hardware | Yes |
| Width | 30 |
| Depth | 18 |
| Height | 31 |
| Finish | Coffee |
| Fabric | N/A |
| Material | Select Hardwoods and Acacia Veneers |
| Hardware | Pewter |
Additional information
| Dimensions | 18 × 30 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Coffee |
| Style | Traditional |
| Collection | TY920 Trisha Yearwood Home BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Complete Dottie Upholstered Headboard Sleigh Bed King
Complete Dottie Upholstered Headboard Sleigh Bed Queen 5/0
Complete Katie Panel Bed King
Complete Katie Panel Bed Queen 5/0
Daisy Dresser 9 Drawer
Rectangular Mirror
Vertical Floor Mirror
Related products
Americana Modern Bedroom 2 Drawer Nightstand
Americana Modern Bedroom 3 Drawer Nightstand With Charging Station
Maidstone Nightstand, Woven Jute
Surrey Hills Open Nightstand, Stone Top
Cherry Park Night Stand
Griffith Park Sienna Two Drawer Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.