Plank Road Rockland Buffet
Call for Price
Nightstand 3 Drw W/ Casters
Nightstand 3 Drw W/ Casters
"*" indicates required fields
SKU:
CLH4010-3100
Category: Nightstands
Tags: Barnwood Oak, Brown, Country Living, Legacy Classic Furniture, Nightstands
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwoods And Oak Veneer | Yes |
|---|---|
| Unique Blend Of Classic Styles And Aged Finishes | Yes |
| Cast Iron Finished Hardware | Yes |
| Width | 30 |
| Depth | 18 |
| Height | 30 |
| Finish | Barnwood Oak |
| Material | Select Hardwoods and Oak Veneers |
| Hardware | Cast Iron |
Additional information
| Dimensions | 18 × 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barnwood Oak |
| Style | Country |
| Collection | CLH4010 Vintage Market BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Armoire 4-drawers
Dresser 6 Drawers
Dresser 8 Drawer
Glass Door 6 Drawer Chest
Mirror
Rectangular Mirror
Related products
Americana Modern Bedroom 2 Drawer Nightstand
Americana Modern Bedroom 3 Drawer Nightstand With Charging Station
Modern Farmhouse Rylie Nightstand
Modern Walker Nightstand
Plank Road Blair Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.