Open Nightstand
Open Nightstand
"*" indicates required fields
SKU:
4380-3101
Category: Nightstands
Tags: Aged Driftwood, Brown, Legacy Classic Furniture, Nightstands
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwood Solids And Random Match White Oak Veneer With Split Heart Cathedrals | Yes |
|---|---|
| Coastal Casual Design In An Aged Driftwood Finish | Yes |
| Oxidized Bronze Bar Pull Hardware | Yes |
| Width | 30 |
| Depth | 19 |
| Height | 28 |
| Finish | Aged Driftwood |
| Fabric | N/A |
| Material | Select Hardwood Solids, Random Match White Oak Veneer with Split Heart Cathedrals |
| Hardware | Oxidized Bronze |
Additional information
| Dimensions | 19 × 30 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aged Driftwood |
| Style | Coastal Casual |
| Collection | 4380 Torrance BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Door Drawer Chest
Drawer Chest
Dresser
Nightstand
Rectangular Mirror
Round Mirror
Related products
Americana Modern Bedroom 2 Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Modern Soren Bedside Table
Plank Road Blair Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.