Oyster Three Drawer Nightstand
Oyster Three Drawer Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwoods And Quartered Oak Veneers | Yes |
|---|---|
| Acrylic Accents On Select Pieces | Yes |
| Muted Brass And Acrylic Hardware | Yes |
| Width | 30 |
| Depth | 19 |
| Height | 28 |
| Finish | Oyster |
| Fabric | N/A |
| Material | Select hardwood solids and Quartered Oak veneers |
| Hardware | Acrylic Hardware, Muted Brass Accents |
Additional information
| Dimensions | 19 × 30 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Modern |
| Collection | 3300 Miramar BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Door Chest
Door Drawer Chest
Drawer Chest
Rectangular Mirror
Round Mirror
Seven Drawer Dresser
Six Drawer Dresser
Related products
Griffith Park Sienna Drawer Nightstand
Griffith Park Sienna Two Drawer Nightstand
Modern Farmhouse Rylie Nightstand
Modern Soren Bedside Table
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.