
Keiran Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
Call for Price

CR9-506 - Details Iii Wythe Six Door Credenza
Call for Price
Revere Three-Drawer Nightstand – 805 Dune / 08 Bronze Oval Knob
"*" indicates required fields
Description
Solid maple with three drawers and frame and panel ends and drawer fronts. A beveled top, bottom dust panel, tapered post base and mortise and tenon joinery coordinate with other Revere bedroom pieces. In your choice of Origins by Stickley finish and curated hardware.
Additional information
| Dimensions | 19.5 × 27 × 28.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Origins By Stickley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dwyer Bunk Bed Set – Complete Bed / Twin / 800 Clay
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 800 Clay
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 801 Coast
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 802 Bay
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 803 Bluff
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 804 Ember
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 805 Dune
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 806 Mist
Related products
Avaline Carmen Three Drawer Nightstand
Cherry Park Night Stand
Griffith Park Sienna Drawer Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.