699-463 – Chin Hua Ming Bar Cabinet
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal, Mirror, Glass |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Doors combination ONLY.Behind two doors are two adjustable glass shelves, mirrored back panel and LED interior lighting above a mirror work surface with two tr |
| Volume | 67 cft |
| Weight | 318 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 318 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.25 × 54 × 74.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chin |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.