
Quinn Fabric Sofa
Call for Price
Upholstery Dover Cal King Uph Hdbrd
Call for Price
24″ Canyon XX Back Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Stools |
| Categories | Stools |
| Type | Stools |
| Width | 19.5 |
| Depth | 22.0 |
| Height | 41.25 |
| Seat Height | 24.0 |
| Motion Types | Stationary |
| Additional Information | Back Height: 41.25”H |
Additional information
| Dimensions | 22 × 19.5 × 41.25 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
24″ Ava Swivel Counter Stool
| Dimensions | 22.75 × 17.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
24″ Charlotte Counter Swivel Stool
| Dimensions | 22 × 18.25 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
Related products
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.