24″ Emily Counter Swivel Stool
"*" indicates required fields
Description
Features
| Swivel | Yes |
|---|
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Stools |
| Categories | Stools |
| Type | Stools |
| Width | 19.5 |
| Depth | 19.25 |
| Height | 38.5 |
| Seat Height | 24.0 |
| Motion Types | Swivel |
Additional information
| Dimensions | 19.25 × 19.5 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
24″ Ava Swivel Counter Stool
| Dimensions | 22.75 × 17.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
Related products
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
24″ Ladderback Counter Stool
Blue Leroy Counter Stool
Calhoun Counter Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.