5031-bs Ferne Swivel Bar Stool
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 20.5 × 23.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Gray |
| Collection | Ferne |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Calhoun Counter Stool
Gray Fiddler Counter Stool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Jetson Bar Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.