Kent Leather Slope Arm Manual Recliner
Call for Price
Dorah STOOLS 44535-26WE/1B25GTF4
Call for Price
AE-3369C – Galia Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Solids |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Volume | 9 cft |
| Weight | 19 lb |
| Leather | 10 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 0.75 yrd |
Additional information
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 17.25 × 26.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Galia |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Jade Counter Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.