Beckham Track Arm Modular Sofa
Call for Price
Cape May 4052 RSF Sofa
Call for Price
Arnaud Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Supportive comfort in a curved back design, covered with warm charcoal gray linen and accented by polished nickel nail head trim. Honey-stained frame is finished with heavy gray wash, with an antique brass finished kick plate.
Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arnaud |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Country Woven Kubu Counter Stool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Jade Counter Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.